Her mücevherimiz sadece size özel ve bir adet tasarlanır!

Neden Ruel Design?

Neden Ruel Design´ı Tercih Etmelisiniz?

Her zaman mücevherin en güzelini arayan bir marka olarak, en özel tasarımlarla hayatlarınıza dokunabilmek ve hikayenize ortak olabilmek için 30 yılı aşkın bir süredir çalışıyoruz. “Bizim için her taşın büyüsü ve sunduğu hikâye farklıdır” felsefesi ile, doğanın sunduğu bu zenginliğin ve tasarımcıya sunduğu sınırsız alternatifin farkında olarak yola çıktık.

Fancy, Mavi, Brown gibi pırlantanın birçok rengini tasarımlarımızda özgürce değerlendiriyor; Zümrüt, Turmalin, Ruby gibi doğal, değerli ve yarı değerli taşları kullanarak hikayemizi tamamlıyoruz. Usta ellerde şekillendirdiğimiz her bir Ruel Design tasarımı sıradan bir mücevher işçiliğinden daha fazlasını sunuyor. Çünkü tüm tasarımlarımız içerisinde yoğun bir sevgi, iyi niyet ve tecrübe taşıyor. Ve bu bizim en büyük farkımız…

Bugün ise sadece kendi ülkemizde değil, özgün ve şık tasarımlarımızı Avrupa ve Amerika’da da pırlanta severlere ulaştırmanın gururunu yaşıyoruz. İster rueldesign.com alışveriş sitemiz üzerinden online olarak ister İstanbul Nurosmaniye'de bulunan atölyemizi ziyaret ederek koleksiyonlarımız ile buluşabilir, Ruel Design tasarımını üzerinizde taşımanın farklı keyfini siz de yaşayabilirsiniz.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun

Yorum Ekle

Eposta adresinizi kullanıcılar tarafından görüntülenmez
Yorumlar kontrol edildikten sonra yayınlanmaktadır